Isifinyezo
Izici ze-anthology zisebenza nge-mangaka evela ku-"Ward" kanye "ne-Comic Zero-Sum". Umqulu omusha ukhishwa njalo ngemva kwezinyanga ezine.
UMQULU 1: SHITSUJI (BUTLER)
1. Isidleke Sesicabucabu ~ Minekura Kazuya
2. Ngiyajabula Ukukwazi, Nkosazana ~ Kouga Yun
3. I-Holly Green kanye Nengadi Encane Emhlophe ~ Takayama Shinobu
4. Isimo Sokwakhiwa Kwendlu Enhle Kakhulu KaGoshogawa Yuzuru ~ Miyamoto Fukusuke
5. Butler of Worry ~ Higashiyama Kazuko
6. Elevenses ~ Mikanagi Touya
7. Isigameko Sohlelo Lokuzalwa luka-Butler ~ Saeki Yashirou
8. Le Droit D' Aimer ~ Haibara Yaku
9. U-Butler Wentokazi Encane ~ Yoneyama Setsuko
10. I-Melancholy Yomfana NoButler Ocasukile ~ Kikuta Yui
11. INyanga Nesivakashi ~ Nanjou Tsugumi
UMQULU 2: IHLOMUKI NEsela LE-PHANTOM
1. UKHISI ~ Haibara Yaku
2. “…Leyo Ndaba.” ~ Masaki Haruka
3. IZIMPUKU ~ Minekura Kazuya
4. Arabiana ~ Mizuhara Kenta
5. Umlando Wasendulo Wamasela Amathathu ~ Takayama Shinobu
6. Ukuzidela kukaCaptain Arco Iris ~ Tsutsumi Shouko
7. UKUSHUBA KWESIKHATHI ~ Fujimura Ayumi
8. Amakhowe neKappa: Iqoqo le-Arcana lamasela ohambweni lwebhizinisi ~ Magami Guriko
9. Isigebengu Sezintaba Isizungu ~ Tachibana Ayun
10. UMASILAZI ~ Fujiwara Yuu
11. Uju Lokukhanya Kwenyanga ~ Shindou Arashi
12. Isigebengu esinenhlanhla ~ Asada Yasuka
13. I-Strobo Rider ~ Kouzuki Reo
14. Umdanso Wokukhanya Kwenyanga ~ Kouga Yun
UMQULU 3: INKOSAZANE NENKOSAZANE
1. INkosana Yezinkanyezi ~ Minekura Kazuya
2. Amakhowe neKappa: Iqoqo le-Arcana lezikhulu ohambweni lwebhizinisi ~ Magami Guriko
3. Inkosi Yembali ~ Kouga Yun
4. I-Rose Princess Destiny ~ Kinoshita Sakura
5. Iwindi Lemvula ~ Takayama Shinobu
6. My Knight is a Princess ~ Kosugi Mayu
7. Inkosazana Eyincenga ~ Ueda Shinshuu
8. Ukusa Ngaphandle Kwezulu ~ D. Kissan
9. Princess Academy ~ Mikawa Verno
10. INKOSAZANE ~ Kari Erika
11. Amazwi Acunulayo Enkosi Yethu ~ Kisaragi Yoshinori
12. Umhlangano Wokubandakanyeka Komjaho Wenhliziyo ~ Saeki Yashirou
13. Lalela Ingoma Engiyiculayo ~ Mizutani Yuzu
UMQULU 4: I-VAMPIRE
1. I-Vampire Yehlathi Elilalayo ~ Kinoshita Sakura
2. Amakhowe kanye neKappa: Iqoqo le-Arcana lama-vampires ohambweni lwebhizinisi. ~ Magami Guriko
3. Ukuwela Umfula ~ Kouga Yun
4. Ishawa Elangeni ~ Omote Sora
5. I-VAMPIRE YASEDOLOBHENI ~ Bikke
6. Ukungcwatshwa Kwesibhakabhaka ~ Takayama Shinobu
7. Ithebula Lokudlela Lanamuhla ~ Saeki Yashiro
8. I-Aegis of Time's Coffin ~ Yugyoji Tama
9. Ihlathi Lezikhulu ~ Kayase Shiki
10. CHIYOSAMA! ~ Shindo Arashi
11. Strigoi Kingdom ~ Serikawa Mame
12. Iqiniso likaCatharsis ~ Inui Miku
13. Iseluleko Sokunikela Ngegazi ~ Igarashi Ran
14. I-Novice Vampire ~ Amamiya Azusa
15. I-Temperature Emnene ~ Kisaragi Yoshinori
UMQULU 5: INDLELA YASEJAPANE / SAMURAI
1. Imvula Yokugcina Ebusuku ~ Minekura Kazuya
12. Inja Yendlovukazi ~ Araishi + Oshino
13. Kakure Oni ~ Mikanagi Touya
15. Miokuribana ~ Kikuta Yui
UMQULU 6: AMABUTHO AKHETHEKILE / AMAQEMBU
2. Monach Sacred ~ SENO Tatsune & TAKAMIYA Aya
7. I-Eccentric Eyesabekayo ~ Sakamaki Yukisato
15. Amawele Pocky ~ Serikawa Mame
16. Isibambiso Senkomo ~ Kayase Shiki
UMQULU 7: IWIZARD NE IMITHI
2. Inyoni yasebusuku ~ Kouzuki Reo
3. Amakhowe kanye neKappa – Isahluko Sabasebenzisi Bomlingo ~ Magami Guriko
4. usuku oluhle kimi ~ Omote Sora
5. Thanda Izibuko Ezinemibala ~ Bikke
6. Umthakathi Omnyama Onomusa ~ Ueda Shinshuu
7. UMthakathi kanye nami ~ Mikawa Verno
8. Kokonoe Kyuujutsu ~ Aoto Takane
9. Ubuthi Behlathi ~ Kumeta Natsuo
10. Mina noMthakathi ~ Saeki Yashiro
11. Kashoku ~ Kayase Shiki
12. Intombazane Ewumlingo u-Alice Nomfowabo ~ Igarashi Ran
13. Umlingo! ~ Mizuhara Kenta
14.The Kind Magician and the Paper Bag Girl ~ Mizutani & Kaede
15. Secret Service ~ Suzuki Ichiko
UMQULU 8: SHITSUJI 2 (BUTLER)
5. Le Droit D'Aimer ~ Haibara Yaku [SS]
UMQULU 9: UKUGUQUKA / UKWENZA UMUNTU
1. Impisi kanye Nezimbuzi Eziyisi-7 ~ Minekura Kazuya
7. Inhliziyo Encane ~ Ninagawa Tomo
8. Ikhwalithi Engenagama ~ Tokito Kanade
12. I-Super Human Console ~ Shindo Arashi
13.Private Solar System Academy ~ Sakura Maro
14. Ibhayisikili Lami Eliluhlaza ~ Zekkyo
15. Tique-tique ~ Mitsu Nanae
16. Igwababa Nehalananda ~ Yoshizawa Tomoya
UMQULU 10: IZIXIMBANO / IMIPHAKATHI EYIMFIHLO
11. Isithembiso ~ Seno Tatsune & Takamiya Aya
UMQULU 11: UKUHAMBA NGESIKHATHI KANYE NEZIHAMBA NGESIKHATHI
1. Umthengisi wewashi Uhamba Ngesikhathi ~ Takayama Shinobu
2. Ikilasi Lapho Ekhona ~ Kumeta Natsuo
11. Uma Isikhathi… ~ Buchi Keiko
UMQULU 12: AMADEMONI NAMADEMONI (Isilandelayo)
1. Ukuqabula Kwedemoni ~ Inui Miku
6. NgoLwesithathu Swing ~ Sekka
I-Arcana 13: Amadoda amaningana Nothando (I-Sequel)
I-Arcana 14: Ninjas (Sequel)
I-Arcana 15: Iyunifomu Yesikole (Ukulandelana)